5066 відвідувачів онлайн

Воїни 79 ОДШБр знищили бронетанкову колону окупантів під Донецьком. ВIДЕО

На чолі колони йшла інженерна машина розмінування. Однак її артилерійський обстріл почався ще на окупованій території. Тоді ж по ворожій техніці почали працювати дрони-камікадзе, передає Цензор.НЕТ.

"Зрозумівши, що крім фіаско на окупантів нічого не очікує, ворог почав розвертатися та тікати, отримуючи навздогін шквал вогню. Як підсумок того бою, противник залишив на місці бойовища 4 танки, 4 бойові броньовані машини та інженерну установку розмінування. Крім того, два десятки ворожих бійців назавжди залишились удобрювати поля Донеччини", - повідомили бійці 79 ОДШБр.

Топ коментарі
+15
красивое
показати весь коментар
09.10.2023 23:31 Відповісти
+13
кацапи у своєму репертуарі

показати весь коментар
09.10.2023 23:51 Відповісти
+12
Супер! Оце робота! Вдалого полювання і надалі! Хай вас Бог береже!
показати весь коментар
09.10.2023 23:51 Відповісти

Завантаження...