Воїни 79 ОДШБр знищили бронетанкову колону окупантів під Донецьком. ВIДЕО
На чолі колони йшла інженерна машина розмінування. Однак її артилерійський обстріл почався ще на окупованій території. Тоді ж по ворожій техніці почали працювати дрони-камікадзе, передає Цензор.НЕТ.
"Зрозумівши, що крім фіаско на окупантів нічого не очікує, ворог почав розвертатися та тікати, отримуючи навздогін шквал вогню. Як підсумок того бою, противник залишив на місці бойовища 4 танки, 4 бойові броньовані машини та інженерну установку розмінування. Крім того, два десятки ворожих бійців назавжди залишились удобрювати поля Донеччини", - повідомили бійці 79 ОДШБр.
Топ коментарі
+15 Mod Dom
показати весь коментар
09.10.2023 23:31 Відповісти Посилання +13 Urs
показати весь коментар
09.10.2023 23:51 Відповісти Посилання +12 CrossFirenko
показати весь коментар
09.10.2023 23:51 Відповісти Посилання