6502 відвідувача онлайн

Окупант летить високо у повітрі після влучання артснаряду у російську бронемашину. ВIДЕО

Артилеристи-прикордонники поцілили у ворожу бронемашину та знищили її.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, який опублікований у соцмережах видно, що після влучання тіло одного із окупантів злетіло високо угору і пролетіло кілька десятків метрів від місця влучання.

Топ коментарі
+14
Ванька по прыжкам -
Чемпион планеты !
Прыгнул с БэТээРа -
Третий день уж нету !
показати весь коментар
26.04.2024 11:04 Відповісти
+12
показати весь коментар
26.04.2024 10:59 Відповісти
+8
видно дощ буде....
показати весь коментар
26.04.2024 11:07 Відповісти

Завантаження...