10402 відвідувача онлайн

Ми - навантаження на бюджет, як сприймати таку "вдячність"? - ветеран Маджаров, який після поранення живе у гуртожитку, звернувся до влади. ВIДЕО

Відповідне відео він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

За словами ветерана, у нього наразі немає дому, оскільки наразі дім в окупації.

"Ось житло ветерана. Общага. І це навіть не держава запропонувала, просто друзі допомогли хоч якесь житло безкоштовне для мене знайти, щоб я зміг десь жити. Статус інваліда війни мені не дають, бо типу руки, ноги на місці. Контузії численні не беруться до уваги. Тому заробітку у мене поки немає", - сказав він.

Маджаров також розповів, що наразі таких, як він, списали з військової служби, визнали непридатними до служби. 

"Але статус інваліда війни нам не дали, бо захотіли грошей. Їх не цікавить, що у тебе дитина мала на руках, домівки немає, родичів немає. Лікування на перших етапах норм, реабілітації нема, бо нема часу, бо з бумажками цими вже бігаю пів року, щоб статус інваліда війни мені присвоїли, щоб якусь пенсію почали платити. Кинули напризволяще. ... Зі служби звільняють за пораненням. Статус інвалідів не дають, бо ми навантаження на бюджет. Ми. Не ті гі#ноїди, які по 3-5 тис.доларів купляли групи інвалідності, щоб виїхати з держави. А ми, хто добровільно пішов, отримав поранення, а потім звільнили нас, бо ми вже не потрібні поранені, бо не можемо виконувати свій функціонал", - додав він.

"Підкажіть будь ласка мені, як людині, котра віддала вже більше 10 років власного життя заради створення: Незалежної,Суверенної,Сучасної,Цивілізованої Держави Україна таким, як я,суспільству, яке також віддає останнє й найдорожче, щоб створити комфортні умови життя та процвітання для наших наступних поколінь, як сприймати подібну "ВДЯЧНІСТЬ", - підсумував ветеран у пості, звертаючись до Офісу Президента, Мін'юсту та Запорізької ОВА.

Топ коментарі
+21
ідіотизм..((. Реально контузія не вважається пораненням, хоча у Формі 100 вона рахується як поранення. А контузія це реально страшно(( Зір, слух, внутрішні органи при сильних контузіях дуже страждають. Про нерову систему навіть казати не буду, бо це реально страшні і на жаль незворотні зміни відбуваються((.
показати весь коментар
20.05.2024 15:45 Відповісти
+19
"...родіна тєбя "кінєт", дєтка. Всегда..."
"...Треба було уважно читати Конституцію..."
"... ми тєбя туда нє пасилалі..."
Здається, десь я це вже чув.
показати весь коментар
20.05.2024 15:45 Відповісти
+18
Життєва правда та дуже гарна агітація для людей йти та поновлювати дані в ТЦК, ага...
Тому зараз всі аж розігналися поновлювати дані до м'ясників, так що аж вулиці опорожніли від чоловіків призовного віку...
показати весь коментар
20.05.2024 15:45 Відповісти

Завантаження...