Я пам'ятаю чудові соснові ліси на Луганщині в 14-15-му роках... їздив тоді в Кремінну, Попасну, Лисичанськ... Де тільки не з'являється русня, вона все спаскуджує і гробить!
От і я про це! І що паскудне - сосна не дає пагонів! Тобто - прийдеться все вирізать на дрова і висаджувать нові дерева А лісу було вже років тридцять - не менше!
Мене інше вразило - самі лише соснові стовбури без жодної гілки! Мразотна русня... НЕНАВИДЖУ!