Росіянин скаржиться на своє командування та складнощі на полі бою: "Где блиндажи, где укрытия? Нас просто уничтожат в один раз!". ВIДЕО
Російські військовослужбовці зі штурмового загону "Байкал", яких командири кинули виживати посеред лісу, показали свої позиції. Окупанти обладнали так звані курені, без поглиблення в землю, відповідно такі "укриття" не захистять від прильоту.
Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.
"Где блиндажи, где укрытия, где укрепы? А ни хрена их нету, тут открытка. Нас просто уничтожат в один раз. И еда вздулась, жрать нам больше нечего", - кажуть окупанти.
бо це наша краіна , а не паРаша 😡
Кагда самі вздуваться начньоті
Тагда - п..да.