10941 відвідувач онлайн

Росіянин скаржиться на своє командування та складнощі на полі бою: "Где блиндажи, где укрытия? Нас просто уничтожат в один раз!". ВIДЕО

Російські військовослужбовці зі штурмового загону "Байкал", яких командири кинули виживати посеред лісу, показали свої позиції. Окупанти обладнали так звані курені, без поглиблення в землю, відповідно такі "укриття" не захистять від прильоту.

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.

"Где блиндажи, где укрытия, где укрепы? А ни хрена их нету, тут открытка. Нас просто уничтожат в один раз. И еда вздулась, жрать нам больше нечего", - кажуть окупанти.

Топ коментарі
+20
Скрєпи жеріть,підари.
показати весь коментар
23.06.2024 13:24 Відповісти
+17
окупанти кончені , вас всіх потрібно вбити на украінській землі ,
бо це наша краіна , а не паРаша 😡
показати весь коментар
23.06.2024 13:34 Відповісти
+16
Їда вздулась ні біда,
Кагда самі вздуваться начньоті
Тагда - п..да.
показати весь коментар
23.06.2024 13:38 Відповісти

Завантаження...