Переміщення колони російської бронетехніки зафіксовано на трасі Тирасполь-Рибниця поблизу кордону з Україною, - експерт Філіпенко. ВІДЕО+ФОТО
Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав експерт Артем Філіпенко, передає Цензор.НЕТ.
"Тим часом на трасі Тирасполь-Рибниця за декілька кілометрів від кордону з Україною переміщується колона російської бронетехніки з бази ОГРВ. Ну нехіло так. Це зона безпеки. Їм там пересуватися заборонено. ОБСЄ мовчить?", - розповів він і оприлюднив відповідні фото і відео.
Заява молдавської сторони об'єднаної контрольної комісії: "Сьогодні, 14 червня, починаючи з 08:30 за маршрутом Тирасполь - Рибниця, в напрямку Григоріополь - Дубоссари, було встановлено 3 колони з різними типами військової та бронетанкової техніки (ТАБ, БРДМ) (можливо, Оперативна група російських військ), які їхали в супроводі спеціальних транспортних засобів неконституційних ополченських структур. Запитавши відповідь інших учасників про пересування військових колон, придністровський учасник в ОКК вказав, що вся військова техніка Тирасполя розміщена в місцях постійного розгортання і не пересувається по Зоні безпеки, і представники Російської Федерації повідомили, що вони інвентаризують цей випадок і проінформують ОКК на наступному засіданні, яке відбудеться 21 червня 2018 року".



невозможно без поддержки Украины и Молдовы.
Ведь изолировать этот анклав элементарно.
Но вместо этого через Одессу в Тирасполь идет вал контрабаса.
Обратно вывозится продукция местным предприятий.
Гешефты от этого идут также в карманы Пеци и его кодла.
Так кто будет виноват, если из Тирасполя ударят по Одессе?