9525 відвідувачів онлайн
41 733 162

Переміщення колони російської бронетехніки зафіксовано на трасі Тирасполь-Рибниця поблизу кордону з Україною, - експерт Філіпенко. ВІДЕО+ФОТО

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав експерт Артем Філіпенко, передає Цензор.НЕТ.

"Тим часом на трасі Тирасполь-Рибниця за декілька кілометрів від кордону з Україною переміщується колона російської бронетехніки з бази ОГРВ. Ну нехіло так. Це зона безпеки. Їм там пересуватися заборонено. ОБСЄ мовчить?", - розповів він і оприлюднив відповідні фото і відео.

Заява молдавської сторони об'єднаної контрольної комісії: "Сьогодні, 14 червня, починаючи з 08:30 за маршрутом Тирасполь - Рибниця, в напрямку Григоріополь - Дубоссари, було встановлено 3 колони з різними типами військової та бронетанкової техніки (ТАБ, БРДМ) (можливо, Оперативна група російських військ), які їхали в супроводі спеціальних транспортних засобів неконституційних ополченських структур. Запитавши відповідь інших учасників про пересування військових колон, придністровський учасник в ОКК вказав, що вся військова техніка Тирасполя розміщена в місцях постійного розгортання і не пересувається по Зоні безпеки, і представники Російської Федерації повідомили, що вони інвентаризують цей випадок і проінформують ОКК на наступному засіданні, яке відбудеться 21 червня 2018 року".

Переміщення колони російської бронетехніки зафіксовано на трасі Тирасполь-Рибниця поблизу кордону з Україною, - експерт Філіпенко 01
Переміщення колони російської бронетехніки зафіксовано на трасі Тирасполь-Рибниця поблизу кордону з Україною, - експерт Філіпенко 02
Переміщення колони російської бронетехніки зафіксовано на трасі Тирасполь-Рибниця поблизу кордону з Україною, - експерт Філіпенко 03

Топ коментарі
+17
Угу. А США являются территорией Английской колонии так как все в США говорят по английски.
показати весь коментар
15.06.2018 09:54 Відповісти
+14
Такая себе колонна, для 2014 может и грозная, сейчас на полчаса работы .
показати весь коментар
15.06.2018 10:06 Відповісти
+13
Существование парашинских войск в Приднестровье
невозможно без поддержки Украины и Молдовы.
Ведь изолировать этот анклав элементарно.
Но вместо этого через Одессу в Тирасполь идет вал контрабаса.
Обратно вывозится продукция местным предприятий.
Гешефты от этого идут также в карманы Пеци и его кодла.
Так кто будет виноват, если из Тирасполя ударят по Одессе?
показати весь коментар
15.06.2018 10:24 Відповісти

Завантаження...