7579 відвідувачів онлайн
22 088 82

В Одеській області школяр побив однолітка просто в класі. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в групі БАТЬКИ SOS пише мама побитого підлітка Ірина Білобаба. Жінка публікує фрагмент побиття і скаржиться на відсутність реакції на подію з боку вчителів і правоохоронців.

Топ коментарі
+28
Вот это новость, школьники подрались.))
показати весь коментар
18.03.2019 14:42 Відповісти
+20
Дети, всё таки, такие же твари - один бьет более слабого, а остальные смотрят
показати весь коментар
18.03.2019 14:44 Відповісти
+12
ну так вы там в РФ рождены избитыми жизнью
показати весь коментар
18.03.2019 14:57 Відповісти

Завантаження...