В Одеській області школяр побив однолітка просто в класі. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в групі БАТЬКИ SOS пише мама побитого підлітка Ірина Білобаба. Жінка публікує фрагмент побиття і скаржиться на відсутність реакції на подію з боку вчителів і правоохоронців.
Топ коментарі
+28 Евгений Приходько #429681
показати весь коментар
18.03.2019 14:42 Відповісти Посилання +20 Юрий Бойко #439729
показати весь коментар
18.03.2019 14:44 Відповісти Посилання +12 Kristobal Juan
показати весь коментар
18.03.2019 14:57 Відповісти Посилання