Прихильники Порошенка провели мітинг під Офісом президента. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Від Печерського суду прихильники п'ятого президента України, нардепа "ЄС" Петра Порошенка прийшли до будівлі Офісу президента і провели там мітинг.
Про це повідомляє з місця подій кореспондент Цензор.НЕТ.
Люди колоною пройшли від Печерського райсуду до Майдану, а звідти - до Офісу президента. Дорогою вони зупинилися на Алеї Героїв Небесної сотні, щоб вшанувати пам'ять загиблих.
Біля Офісу президента учасники мітингу скандували: "Зелю геть!" і "Слуга, виходь - народ прийшов".
Перед учасниками мітингу виступили депутати партії "ЄС" Андрій Парубій, Софія Федина та Михайло Забродський. Вони стверджували, що Зеленський знищує все, що створив Порошенко. І вимагали від влади припинити політичні репресії п'ятого президента.
Наприкінці мітингу його учасники запалили фаєри і виконали гімн України.
Раніше у четвер, 18 червня Печерський райсуд відклав обрання запобіжного заходу Петрові Порошенку до 1 липня.
Автор фото і відео — Олег Богачук















