7544 відвідувача онлайн
6 897 14

Українки Бех-Романчук і Магучіх перемогли на етапі Діамантової ліги. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, Бех-Романчук посіла перше місце з найкращим особистим результатом сезону - 6.85 метра. Українка обійшла головну фаворитку змагань - Катрін Ібаргуен із Колумбії, яка показала другий результат (6.61).

Також у Стокгольмі українська легкоатлетка Анна Рижикова стала другою в бігу на 400 метрів із бар'єрами. Вона показала результат 55.19 секунди. Першою фінішувала Фемке Бол (Нідерланди) - 54.68.

Також повідомляється, що етап Діамантової ліги в Стокгольмі виграла українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх (2.00 метра). Друге місце - у Юлії Левченко (1.98 метра).

Топ коментарі
+16
ВІТАЄМО !!!
Украинки Бех-Романчук и Магучих победили на этапе Бриллиантовой лиги - Цензор.НЕТ 8782

..
показати весь коментар
23.08.2020 22:51 Відповісти
+12
Юлічка, Маринка та Ярославонька - три стрункі, сексуальні й непереможні богині українського спорту.
Вітання, дівчатка! Україна милується! 💛💙😍😍😍😘😘😘💖💖💖
показати весь коментар
23.08.2020 22:54 Відповісти
+11
Молодці! Дякуємо!
показати весь коментар
23.08.2020 22:53 Відповісти

Завантаження...