5554 відвідувача онлайн

Протести в Білорусі: "Сашо, виходь, будемо вітати". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У Мінську і в багатьох містах Білорусі відбуваються мітинги, їх учасники "вітають" "президента" Олександра Лукашенка, що захопив владу, з днем народження. Є затримані.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланнямна TUT.by.

На "Марш миру і незалежності" в Мінську зібралося безліч людей. За оцінками, їх навіть більше, ніж на акції 16 серпня, коли на вулиці вийшли понад 220 тисяч людей.

У центр міста стягнули значні сили міліції. Силовики перекрили кілька вулиць. Також обгороджена площа Незалежності, тому протестувальники збираються на розташованих поруч з нею вулицях.

Люди несуть плакати і "подарунки" на день народження Лукашенка, наприклад, труну. Вони скандують: "З днем ​​народження", "Це наше місто", "Щур - ти, а ми - народ".

Жителі спальних районів збираються біля метро і колонами рухаються в центр. Метрополітен Мінська на кілька годин закривав входи на 4 центральні станції. Зараз входи вже відкриті.

Очевидці повідомляють, що в місті проблеми з мобільним інтернетом і зв'язком. Багато сайтів не відкриваються, тримати зв'язок через месенджери вдається не всім.

Згідно з офіційним повідомленням МВС Білорусі, затримано 125 осіб.

Акції проти Лукашенка і за чесні вибори відбуваються також в Гродно, Бресті, Гомелі, Могильові та інших містах.

Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 01
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 02
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 03
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 04
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 05
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 06
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 07
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 08
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 09
Протести в Білорусі: Сашо, виходь, будемо вітати 10

Топ коментарі
+39
Протесты в Беларуси: "Саша, выходи, будем поздравлять" - Цензор.НЕТ 7585
показати весь коментар
30.08.2020 16:44 Відповісти
+18
https://twitter.com/Krychek5

https://twitter.com/Krychek5 Krychek

Зря идиоты у власти решили всё загородить в Минске дорожными отбойниками белого и красного цвета.

Отбойники превращаются......

Протесты в Беларуси: "Саша, выходи, будем поздравлять" - Цензор.НЕТ 9431
показати весь коментар
30.08.2020 16:47 Відповісти
+17
Пофиг, в 22:00 все по домам.. т. ч. лукашенке можно особо не беспокоиться.
показати весь коментар
30.08.2020 16:46 Відповісти

Завантаження...