10897 відвідувачів онлайн

Білоруска захистила собою хлопця від побоїв бандитами Лукашенка. ВIДЕО

На цьому інциденті акцентувала увагу співзасновниця і членкиня правління Благодійного фонду "Восток-SOS" Олександра Дворецька, передає Цензор.НЕТ.

"Багато хто з вас дивиться телеграм, але ті, хто ні - подивіться це відео. У Білорусі з'явилися "тітушки", і, щось мені підказує, що частина з них "тихарі", а ось деякі - "братня допомога з-за поребрика", я не розумію, чому у них така висока боязнь бути ідентифікованими. Але я ще про інше, подивіться, як дівчина захищає хлопця, якого за кілька секунд до цього били ці тварини. Це справжня сміливість, не кожному під силу. Я дивлюся зі сльозами. Я б так не змогла. Не знайомі, це просто вау-дівчина. І ще, це дуже відрізняється від нашої ситуації. На сьогодні в Білорусі не відкрито жодної кримінальної справи про тортури або інші порушення стосовно  протестувальників", - розповіла Дворецька.

Топ коментарі
+57
пока не будет отрядов самообороны сябров будет лупить титушня, поснимавшая погоны.
показати весь коментар
07.09.2020 10:29 Відповісти
+55
Нужно больше шариков.И громче кричать "Позор!".Ну и в ладоши хлопать.
показати весь коментар
07.09.2020 10:31 Відповісти
+49
Белоруска защитила собой парня от побоев бандитами Лукашенко - Цензор.НЕТ 6306
показати весь коментар
07.09.2020 10:29 Відповісти

Завантаження...