10683 відвідувача онлайн
23 248 80

Мер Слов'янська Лях просить розпустити міськраду і ввести військово-цивільну адміністрацію. ВIДЕО

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Укрінформ".

"Враховуючи систематичне невиконання депутатами Слов’янської міської ради восьмого скликання вимог Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу, я прийняв рішення звернутися до виборців з ініціативою дострокового припинення повноважень Слов’янської міської ради, як такої, що не вирішує питань віднесених до її компетенції", - заявив Лях.

Він попросив розглянути питання про можливість тимчасового введення на території Слов’янської міської тергромади військово-цивільної адміністрації.

За словами Ляха, міськрада останні 5 місяців постійно саботує роботу міського голови. Цим саботажем, за його словами, займаються  депутати трьох фракцій: "Наш край", ОПЗЖ, "За мир і розвиток".

"Проєкт бюджету виносили на розгляд постійними комісіями міської ради 14 разів, він розглядався на двох пленарних засіданнях ради, але так і не був прийнятий більшістю від загального складу ради", - констатував мер.

Топ коментарі
+69
Давно пора...щось там сєпари вільно себе почали почувати...і пора показові затримки провести та посадити з реальним строком "за зраду" років на 10.. ау СБУ!!!!
показати весь коментар
14.04.2021 18:30 Відповісти
+34
Где СБУ , - российские агенты у Власти .Это не шутки , - Это уже серьезно.
показати весь коментар
14.04.2021 18:32 Відповісти
+22
Без вариантов. Пусть лучше будет глава военно-гражданской администрации, чем шобла гиркинцев и пушилинцев.
показати весь коментар
14.04.2021 18:38 Відповісти

Завантаження...