У вбивстві підлітка на Житомирщині підозрюють 15-річну дівчину, - Нацполіція. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Під час огляду місця події і тіла загиблого було встановлено, що причиною смерті хлопця стали ножові поранення в груди і шию.
В ході першочергових заходів поліцейські зібрали докази причетності до вбивства підлітка 15-річної жительки с. Шатрище. Попередньо встановлено, що напередодні ввечері близько 20:00 в покинутій будівлі (де хлопця і знайшли) вони зустрічалися і між ними виник конфлікт. Всі обставини поки поліцейські встановлюють.
"Початкові покази дівчини були нещирими. Вона кілька разів змінювала версії, а тому мотиви вчинення убивства хлопця будуть встановлені у ході подальшого розслідування. Під час слідчих дій і з місця події, і з обійстя підозрюваної ми вилучили докази причетності її до скоєння тяжкого злочину. Попередньо відомо, що останнім часом у неї із загиблим нині юнаком були неприязні стосунки. Також ми вживаємо заходів для встановлення можливих співучасників злочину", - розповів начальник главку поліції Житомирщини Юрій Олійник.
Наразі дівчина затримана у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Їй оголошено про підозру у вчинені кримінального діяння, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України. Тривають необхідні слідчо-розшукові дії.
За чинним законодавством за умисне вбивство дівчині може загрожувати до 15 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під завалами цегли в покинутому будинку на Житомирщині знайшли тіло зниклого підлітка.
15 лет - ума нет, но одна жизнь загублена , а вторая поломана