Загальнонаціональний страйк оголосили в Білорусі. ВIДЕО
Протест почнеться 1 листопада, його організовує Білоруське об'єднання робітників. Про це заявив у відеозверненні лідер об'єднання Сергій Дилевський, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Ми, Білоруське об'єднання робітників, оголошуємо початок загальнонаціонального страйку з 1 листопада 2021 року! Ми зупинимо виробництво у всій країні, поки кожну з десяти вимог не буде виконано!" - заявив він.
Дилевський нагадав, що Білоруське об'єднання робітників вимагає припинити репресії, звільнити політв'язнів і почати переговори між "владою" і демократичними силами про проведення нових президентських і парламентських виборів.
"Припинимо годувати режим, припинимо ходити на роботу! Залишимося вдома. Так ми відстоїмо нашу країну, повернемо в неї закон і справедливість. Тільки так ми захистимо себе і своїх близьких від епідемії, яка обрушилася на наш дім", - додав він.
І моя думка зі 100 % працівників 95 % вийде на роботу.
5 % це ті у кого вихідний ))))
Что надо еще по букету роз каждому опричнику -
тогда сразу всех выпустят, проведут честные выборы, а сам
лукашенко побежит со всех ног в ближайшую тюрьму сидеть до конца дней.