10593 відвідувача онлайн

У Дніпрі відбулася масова COVID-вакцинація алергіків. ВIДЕО

Алергіки схильні до підвищеної небезпеки при захворюванні COVID-19. Тому таким людям вакцинація особливо потрібна, передає Цензор.НЕТ із посиланням на h056.ua.

У алергіків при ковіді уражаються капіляри, які постачають киснем усі органи. У хворих, наприклад, бронхіальною астмою і без ковіду може фіброз, а з ковідом ці ризики посилюються. У групі ризику Covid-19 всі алергії, але особливо схильні люди з алергічними реакціями типу атопія", - розповіла заслужений лікар України, доктор медичних наук Євгенія Дитятковська.

Перед проведенням вакцинації хворим безкоштовно зробили необхідні аналізи, щоб переконатися, що вони не спровокують важких побічних ефектів. Бажаючим вакцинуватися не треба було брати направлення, їх списки передали до департаменту охорони здоров'я та записали на процедуру.

"Підготовку необхідно робити перед отриманням щеплення. Спочатку алергік має прийти до лікаря, він обов'язково перевірить стан людини і скаже, чи можна їй вакцинуватися. Також є нюанси біологічних ритмів, наприклад, не можна вакцинуватися у разі місячних", - пояснила доктор Дитятковська.

Усіх пацієнтів, які провакцинувалися сьогодні, кілька днів спостерігатимуть у центрі, а потім триматимуть із ними телефонний зв'язок.

Для того, щоб пройти вакцинацію алергікам, можна звернутися до сімейного лікаря або до Алергологічного центру за адресою вул. Шмідта, 26.

Топ коментарі
+2
Who's next?
показати весь коментар
29.10.2021 16:07 Відповісти
+2
"Вам не повезло. Специалист, который лечит, в отъезде, но есть второй- не хуже.
Лучше договориться лично. Хотя можно и по направлению.
У нас только по пропискам. Хотя можно пройти и так.
Лечение стоит дорого, но можно и не платить.
Нянечкам, сестрам обычно платят, но они ухаживают и так.
Поэтому я вам советую подождать специалиста, договориться с нянечкой и заплатить.
Но можно этого и не делать. Если вас не интересует результат " (С)
показати весь коментар
29.10.2021 16:17 Відповісти
+2
Знайома з медикаментозную алергіею гралася в антивакцинатора ховаючи за цим свій страх. Але страх перед ковідом переміг стрех перед анафілактичним шоком. Пропили антиалергенні препарати перед уколом, лікар алерголог порадив. Кололись в лікарні, сиділи не 30хв як по нормі, а 4 години чекаючи негативну реакцію. Рахували щоб в якості чого поміч могли надати швидко. В результаті дві порції модерни пережили, і тепер не так страшно за майбутне.
показати весь коментар
29.10.2021 17:09 Відповісти

Завантаження...