Ковідним лікарням Івано-Франківська бракує кисню, - медики. ВIДЕО
Про це заявив керівник міської клінічної лікарні №1 Тарас Василик, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Вчора нам і центральній клінічній лікарні поставили 2 тонни кисню, і цього недостатньо. Якою буде ситуація далі - невідомо", - зазначив Василик.
За його словами, львівський постачальник кисню у жовтні здійснив лише одне постачання для лікарні. Виробник кисню посилається на несправність для підприємства. З перебоями працює і постачальник із Калуша.
"Вранці ми не знаємо, скільки кисню отримаємо", - зазначив директор Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк.
(твари растырившие ковидный фонд и оставившие больнички на подсосе никак не нажрутся)