11049 відвідувачів онлайн

Ковідним лікарням Івано-Франківська бракує кисню, - медики. ВIДЕО

Про це заявив керівник міської клінічної лікарні №1 Тарас Василик, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Вчора нам і центральній клінічній лікарні поставили 2 тонни кисню, і цього недостатньо. Якою буде ситуація далі - невідомо", - зазначив Василик.

За його словами, львівський постачальник кисню у жовтні здійснив лише одне постачання для лікарні. Виробник кисню посилається на несправність для підприємства. З перебоями працює і постачальник із Калуша.

"Вранці ми не знаємо, скільки кисню отримаємо", - зазначив директор Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк.

Топ коментарі
+6
дышим горячим асфальтом
показати весь коментар
02.11.2021 12:24 Відповісти
+4
не выдумывайте - министр сказал завались - значит так оно и есть !!!
(твари растырившие ковидный фонд и оставившие больнички на подсосе никак не нажрутся)
показати весь коментар
02.11.2021 12:38 Відповісти
+3
Та не може бути! Чиновники запевняють, що його навалом, але,блін, не встигають завозити. Попробуй ще найти крайнього.
показати весь коментар
02.11.2021 12:22 Відповісти

Завантаження...