7074 відвідувача онлайн
5 646 65

Арахамія про призначення Верещук міністром реінтеграції: "Віцепрем'єр-жінка для гендерного балансу буде краще". ВIДЕО

Про це Арахамія заявив у коментарі кореспондентові Цензор.НЕТ.

За його словами, голоси на всіх 5 міністрів у Раді є.

Також Арахамія заявив, що нардеп "Слуги народу" Ірина Верещук не розглядалася президентом як кандидат на посаду голови Міноборони.

На запитання, чому саме Зеленський зустрічався з Верещук і пропонував їй обійняти посаду голови Мінреінтеграції, Арахамія сказав:

"Це не його квота, але питання реінтеграції Донбасу - це його мета. Було дуже важливо це питання проговорити. Ви побачите, що з іншими він не зустрічався. Просто це питання дійсно для нас важливе".

Також голова фракції "Слуга народу" заявив, що віцепрем'єр - міністр економіки Олексій Любченко є "нормальним менеджером".

"Просто вважаємо, що віцепрем'єр-жінка для гендерного балансу буде краще", - додав Арахамія.

Топ коментарі
+23
в єтом вся суть..аби не профи
показати весь коментар
02.11.2021 16:50 Відповісти
+22
показати весь коментар
02.11.2021 16:59 Відповісти
+20
ну придурь на нашу голову! Это значит министров уже по половому признаку. а не по профессионализму? да еще и эту мерзкую тетку. Добавить еще Безуглую, третьякову, янченко, бардину......Пипец!
показати весь коментар
02.11.2021 16:56 Відповісти

Завантаження...