Арахамія про призначення Верещук міністром реінтеграції: "Віцепрем'єр-жінка для гендерного балансу буде краще". ВIДЕО
Про це Арахамія заявив у коментарі кореспондентові Цензор.НЕТ.
За його словами, голоси на всіх 5 міністрів у Раді є.
Також Арахамія заявив, що нардеп "Слуги народу" Ірина Верещук не розглядалася президентом як кандидат на посаду голови Міноборони.
На запитання, чому саме Зеленський зустрічався з Верещук і пропонував їй обійняти посаду голови Мінреінтеграції, Арахамія сказав:
"Це не його квота, але питання реінтеграції Донбасу - це його мета. Було дуже важливо це питання проговорити. Ви побачите, що з іншими він не зустрічався. Просто це питання дійсно для нас важливе".
Також голова фракції "Слуга народу" заявив, що віцепрем'єр - міністр економіки Олексій Любченко є "нормальним менеджером".
"Просто вважаємо, що віцепрем'єр-жінка для гендерного балансу буде краще", - додав Арахамія.