ВР відправила у відставку віцепрем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції Резнікова. ВIДЕО
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
За таке рішення – 329 народних депутатів.
Відставку міністра розглядали за скороченою процедурою. Резніков був у ложі уряду в сесійній залі під час голосування, але не звітував перед парламентом.
Йому лише дали слово для репліки. Він розповів, що після звільнення не братиме участі в роботі ТКГ з питань Донбасу.