6958 відвідувачів онлайн
6 819 30

Золовідвал Дарницької ТЕЦ продовжує отруювати повітря спального району Києва сірчаною кислотою, миш'яком і сурмою. ВIДЕО

Дарницька ТЕЦ залишається найбільшим забруднювачем повітря на Харківському масиві Києва.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у сюжеті телеканалу "Типичный Киев". Йдеться насамперед про золовідвал - сховище відходів від спалювання вугілля, що обладнаний в озері Гарячка. Чиновники обіцяли, що складування відходів на цій території буде припинено у 2020 році. Утім, золовідвал працює до нині і отруює повітря небезпечними сірчаною кислотою, миш'яком і сурмою.

Топ коментарі
+2
Radio Lemberg@RadioLemberg

https://twitter.com/RadioLemberg/status/1457611346430791681 2 ч



https://twitter.com/hashtag/%D0%93%D1%96%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%92%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0?src=hashtag_click #ГібриднаВійна проти України, енергетичний фронт: з липня 2019 року банда зеленських системно знищує енергоринок України - замість (2016-2018) чистого експорту електроенергії України в Европу почала… масово імпортувати її і з Европи, і з Московії

показати весь коментар
08.11.2021 12:07 Відповісти
+2
Золовідвал повітря сірчаною кислотою отруювати ніяк не може, бо, по-перше, сірчана кислота нелетка, а, по-друге, їй там ніде взятися. Отруює повітря діоксид сірки (сірчистий ангідрид), що утворюється при спалюванні вугілля з домішками сірки. Але від цього легше не дихається. А пил від золовідвалів, що вітер підіймає вгору, містить аерозоль із вмістом сполук важких металів, які також здоров'я не додають.
показати весь коментар
08.11.2021 12:15 Відповісти
+1
Олег Леусенко@leusenko1



Якщо буде звичайна зима, то дефіцит газу буде 2 млрд. м³, а якщо холодна,, то дефіцит складе 3,5 млрд. м³, - В. Омельченко.
ЗЕзграя підводить нас під залежність від агресора.
І місяця не мине, як слуги, окрім покупки електрики, заговорять і про газ.
показати весь коментар
08.11.2021 12:04 Відповісти

Завантаження...