5959 відвідувачів онлайн
12 585 59

Богдан: Я чув, що "слугам" платять у конвертах. ВIДЕО

Про це він сказав в інтерв’ю Дмитру Гордону, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я чув, платять. Це взагалі велика, довга історія. Це все треба розуміти степ бай степ. Чесно: бачив плахту, як це працює. Ось у депутата є зарплата: скажімо, умовно 20 [тис.] Не гривень, так. Якщо ти не голосуєш, то тебе штрафують. І твоя зарплата зменшується. І там ось такі плахти роздають, де ось від твоєї зарплати й далі... "За цей закон ти не голосував, за цей не голосував... Узагалі нуль", – зазначив Богдан.

Він підкреслив, що дохід кожного представника "Слуги народу" залежить від посади, яку він обіймає. Богдан також додав, що НАБУ не займається цим питанням. "Бо в них немає прокурора САП. А прокурора не призначають. Уже півтора року не призначають. А якщо призначать, що? Почнуться ж облави", – резюмував ексглава ОП.

Топ коментарі
+14
Бреше, що "чув". Знає, і, скоріш за все, сам і роздавав. Тому і не піде з заявою в ДБР. І в НАБУ - також. А от рейтинг Зе понизити такими заявочками для гандона - отримайте. Тим більше, якщо беня дозволив...
показати весь коментар
15.12.2021 01:51 Відповісти
+11
показати весь коментар
15.12.2021 04:54 Відповісти
+10
Я так розумію Богдан гроші не одержував. Він їх роздавав.
показати весь коментар
15.12.2021 02:00 Відповісти

Завантаження...