6242 відвідувача онлайн

"Дивіться! Жодного росіянина немає. Дагестанці, таджики, азербайджанці, інгуші, чеченці - всі наші! Росіяни де?!", - святкування Нового року в Москві. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, чоловік на запису радісно повідомляє, що на площі зібралися "всі наші" і вказує, що жодного "русского человека" там немає.

"Жодного росіянина немає. Дивіться! Усі наші! Покажи всіх! Жодного росіянина! Дагестанці, таджики, азербайджанці, інгуші, чеченці - всі наші! Росіяни де?!", - каже чоловік.

Автор публікації запевняє, що відео знято в Москві.

Дивіться! Жодного росіянина немає. Дагестанці, таджики, азербайджанці, інгуші, чеченці - всі наші! Росіяни де?!, - святкування Нового року в Москві 01

Топ коментарі
+99
А руськіє понажирались як свині і марять як Україну захопити
показати весь коментар
03.01.2022 11:20 Відповісти
+68
Всё правильно... Даже республики русских нет в составе РФ....
Список прилагается:
Перечень республик РФ:

Республика Адыгея (Майкоп)

Республика Алтай (Горно-Алтайск)

Республика Башкортостан (Уфа)

Республика Бурятия (Улан-Удэ)

Республика Дагестан (Махачкала)

Республика Ингушетия (Магас)

Кабардино-Балкарская Республика (Нальчик)

Республика Калмыкия (Элиста)

Карачаево-Черкесская Республика (Черкесск)

Республика Карелия (Петрозаводск)

Республика Коми (Сыктывкар)

Республика Марий Эл (Йошкар-Ола)

Республика Мордовия (Саранск)

Республика Саха (Якутия) (Якутск)

Республика Северная Осетия-Алания (Владикавказ)

Республика Татарстан (Казань)

Республика Тыва (Кызыл)

Удмуртская Республика (Ижевск)

Республика Хакасия (Абакан)

Чеченская Республика (Грозный)

Чувашская Республика (Чебоксары
показати весь коментар
03.01.2022 11:23 Відповісти
+41
показати весь коментар
03.01.2022 11:27 Відповісти

Завантаження...