12-поверховий будинок для переселенців будують у Краматорську, - ОДА. ВIДЕО
Про це інформує голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко, передає Цензор.НЕТ.
Проєкт є частиною програми "Велике будівництво".
Будівля розрахована на 121 квартиру для внутрішньо переміщених осіб: 11 однокімнатних, 99 двокімнатних і 11 трикімнатних. Тут буде своя модульна котельня і трансформаторна підстанція.
"Будинок добре зберігатиме тепло. У підвалі буде встановлена розумна рамка, що автоматично визначає необхідний обсяг подачі тепла до квартир, та й у квартирах буде змога встановити теплові лічильники. Крім того, будинок буде обладнано сучасною системою димовидалення і протипожежними датчиками", - зазначив голова ОДА, додавши, що будівництво йде за графіком.
Нагадаємо, раніше координатор програми "Велике будівництво", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко повідомляв, що під Краматорськом планують збудувати новий аеропорт в рамках президентської інфраструктурної програми.
Вот какой заводик имеешь...из того и строишь...