6781 відвідувач онлайн
10 792 22

12-поверховий будинок для переселенців будують у Краматорську, - ОДА. ВIДЕО

Про це інформує голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко, передає Цензор.НЕТ.

Проєкт є частиною програми "Велике будівництво".

Будівля розрахована на 121 квартиру для внутрішньо переміщених осіб: 11 однокімнатних, 99 двокімнатних і 11 трикімнатних. Тут буде своя модульна котельня і трансформаторна підстанція.

"Будинок добре зберігатиме тепло. У підвалі буде встановлена розумна рамка, що автоматично визначає необхідний обсяг подачі тепла до квартир, та й у квартирах буде змога встановити теплові лічильники. Крім того, будинок буде обладнано сучасною системою димовидалення і протипожежними датчиками", - зазначив голова ОДА, додавши, що будівництво йде за графіком.

Нагадаємо, раніше координатор програми "Велике будівництво", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко повідомляв, що під Краматорськом планують збудувати новий аеропорт в рамках президентської інфраструктурної програми.

Топ коментарі
+7
Ну у кого то заводик по производству тротуарной плитки...у кого то газоблока...а у кого то силикатного кирпича... Вот какой заводик имеешь...из того и строишь...
показати весь коментар
01.02.2022 11:42 Відповісти
+4
Стену в полтора кирпича он называет теплой стеной??
показати весь коментар
01.02.2022 11:39 Відповісти
+3
Знаю я этих "переселенцев"! Со мной работает одна и что вы думаете? Для нее раися один народ, а мы бандеровцы фашисты.
показати весь коментар
01.02.2022 12:13 Відповісти

Завантаження...