4178 відвідувачів онлайн
23 928 142

Арахамія запропонував дозволити розпивати алкоголь під час телетрансляцій: "Давайте змінимо закон". ВIДЕО

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давід Арахамія запропонував змінити законодавство, що забороняє вживати алкоголь під час телевізійних трансляцій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, пропозиція Арахамії прозвучала під час ефіру на одному з телеканалів.

"Нам просто рекламодавці забороняють, закон про рекламу, розпивати алкоголь... Ну, не можна поки... Ми над цим працюємо", - саме на ці слова ведучого Арахамія відреагував фразою: "Ну, давайти ми поміняємо закон...".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Вони всі там вживають наркотики?": Депутат Європарламенту фон Крамон різко відреагувала на слова Арахамії про "сіяння паніки"

Топ коментарі
+74
а еще - колоться и нюхать.....
показати весь коментар
10.02.2022 17:38 Відповісти
+45
показати весь коментар
10.02.2022 18:16 Відповісти
+42
давайте і анал табу в раді дозволимо....гуляємо на всю!
показати весь коментар
10.02.2022 17:38 Відповісти

Завантаження...