Арахамія запропонував дозволити розпивати алкоголь під час телетрансляцій: "Давайте змінимо закон". ВIДЕО
Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давід Арахамія запропонував змінити законодавство, що забороняє вживати алкоголь під час телевізійних трансляцій.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, пропозиція Арахамії прозвучала під час ефіру на одному з телеканалів.
"Нам просто рекламодавці забороняють, закон про рекламу, розпивати алкоголь... Ну, не можна поки... Ми над цим працюємо", - саме на ці слова ведучого Арахамія відреагував фразою: "Ну, давайти ми поміняємо закон...".
Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Вони всі там вживають наркотики?": Депутат Європарламенту фон Крамон різко відреагувала на слова Арахамії про "сіяння паніки"
Топ коментарі
+74 Alex Walewski #469029
показати весь коментар
10.02.2022 17:38 Відповісти Посилання +45 Злой Карлик
показати весь коментар
10.02.2022 18:16 Відповісти Посилання +42 Andriy
показати весь коментар
10.02.2022 17:38 Відповісти Посилання