10594 відвідувача онлайн

"Люди купують не гречку, а боєприпаси. Це добре", - Фацевич. ВIДЕО

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, інформує Цензор.НЕТ.

"Для порівняння - в минулому році за лютий було продано менше 10 тисяч одиниць. За лютий цього року ця цифра є 10 300. Тобто, не є значне підвищення кількості продажу зброї. В основному зброя реалізується у східних регіонах держави", - сказав він.

Також Фацевич заявив, що населення справді скуповує боєприпаси.

"Магазини нам кажуть про те, що люди дійсно скуповують. Це хороший меседж. Тому що наші люди купують не гречку, а боєприпаси. Це добре", - зазначив він.

Топ коментарі
+34

Первая Мировая. Русские военнопленные в очереди за едой. Польша

НЕ БРАТЬ ПЛЕННЫХ!
показати весь коментар
23.02.2022 11:03 Відповісти
+22
показати весь коментар
23.02.2022 11:02 Відповісти
+22
Разобрали все патроны на кабана. К тому же чтобы официально купить оружие нужно взять отпуск и побегать за справками по кабинетам и подождать пару месяцев. С таким успехом проще будет трофей у кацапов забрать
показати весь коментар
23.02.2022 11:06 Відповісти

Завантаження...