Українські воїни зі "Стугни" знищили ворожий вогнемет "Солнцепек". ВIДЕО
У мережу потрапили кадри того, як українські воїни за допомогою ПТРК "Стугна" знищили ТОС-1 "Сонцепек".
Як інформує Цензор.НЕТ про це у телеграмі написав Олексій Гончаренко, оприлюднивши відповідне відео.
"Стугна спалила ТОС-1 Сонцепьок, зброю, яку використовували в Афганістані та Чечні для випалювання цілих ущелин. А в Україні ця дегенеративна воєнщіна палила ними наші міста і села.
Ну що припекло тебе трохи в кабіні, пєтушня руснява.
До речі, ці Стугни мали йти на експорт, але вже 37 днів служать нашим воїнам. Після нашої перемоги попит Стугни в усіх куточках світу буде колосальний. Окрім расіі, там буде попит на домовини, цукор, самогон. Як й останні 10 століть", - написав він.
Топ коментарі
+76 Перехватчик
показати весь коментар
01.04.2022 22:53 Відповісти Посилання +70 Янковенко Владислав
показати весь коментар
01.04.2022 22:51 Відповісти Посилання +41 Панас Стець
показати весь коментар
01.04.2022 22:51 Відповісти Посилання