5842 відвідувача онлайн

Українські воїни зі "Стугни" знищили ворожий вогнемет "Солнцепек". ВIДЕО

У мережу потрапили кадри того, як українські воїни за допомогою ПТРК "Стугна" знищили ТОС-1 "Сонцепек".

Як інформує Цензор.НЕТ про це у телеграмі написав Олексій Гончаренко, оприлюднивши відповідне відео. 

"Стугна спалила ТОС-1 Сонцепьок, зброю, яку використовували в Афганістані та Чечні для випалювання цілих ущелин. А в Україні ця дегенеративна воєнщіна палила ними наші міста і села.

Ну що припекло тебе трохи в кабіні, пєтушня руснява.

До речі, ці Стугни мали йти на експорт, але вже 37 днів служать нашим воїнам. Після нашої перемоги попит Стугни в усіх куточках світу буде колосальний. Окрім расіі, там буде попит на домовини, цукор, самогон. Як й останні 10 століть", - написав він. 

Топ коментарі
+76
Спасибо Пашинскому за оперативность и понимание ситуации.
показати весь коментар
01.04.2022 22:53 Відповісти
+70
Шедевр! )))
показати весь коментар
01.04.2022 22:51 Відповісти
+41
Браво, воїни!!
показати весь коментар
01.04.2022 22:51 Відповісти

Завантаження...