Воїни 30-ї ОМБр знищили ПТРК "Штурм-С" російських окупантів. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ зі посиланням на пресслужбу Генштабу ЗСУ.
Де саме відбулося знищення, не зазначається. Втім, Генштаб ЗСУ опублікував відео, де зафіксовано саме цей момент.
https://youtu.be/fzLFK0hXOZ8