10776 відвідувачів онлайн

Рашисти ґвалтували дітей, людей похилого віку, чоловіків та жінок, - Денісова. ВIДЕО

Про це омбудсмен Людмила Денісова розповіла в інтерв'ю головному редактору інтернет-видання "Гордон" Олесі Бацман, інформує Цензор.НЕТ.

"Це жахливе інтерв'ю. Але його треба показати всім людям планети. Омбудсмен Людмила Денісова докладно розповіла про нелюдські звірства російських фашистів в Україні", - зазначила Бацман.

"Росіяни стільки вбили людей під Києвом і стільки катували, що кров не пройшла в землю – так і стояла холодцем. Вони жили, їли, пили, справляли потребу там, де мучили українців. Я дивилася на рови з тілами людей на Київщині, це жахливо… Ми отримали 33 тисяч дзвінків про допомогу на гарячу лінію, ми шукаємо 16 тисяч людей. Були дзвінки: "Як мені далі жити, якщо я вагітна від орка?". В Україні вже багато дівчат підлітків, які завагітніли після зґвалтування російськими солдатами. Психологам, які приймають дзвінки від постраждалих у Київській області, вже самим потрібні психологи та психіатри", - наголосила Денісова.

Омбудсмен також розповіла про 11-річного хлопчика, якого 10 годин поспіль ґвалтували на очах у прив'язаної до стільця матері.

"Сексуальне насильство українських жінок та дітей – зброя російської армії. Це геноцид, російський солдат не зупиняється - ґвалтує всіх. Це чоловіки, люди похилого віку, молоді дівчатка та хлопчики, це цілі сім'ї. Ґвалтують українців молоді солдати Росії 20-25 років, які народилися за часів Путіна і виховані його пропагандою. І вони скоюють свої злочини публічно. 16-річну вагітну дівчину та її 78-річну бабусю російські фашисти ґвалтували одночасно", - йдеться в повідомленні

Топ коментарі
+30
Якщо жігка чи дівчина стала вагітна від орка, то Денісова повинна була надіслати негайно допомогу у вигляді найкращого гінеколога, щоб той зробив навіть не аборт - бо термін невеликий.
21 вік надворі. Є методи, щоб позбавитися від плода гвалтівника - таблетки, вакуумний аборт.
Але здається пані Денісова не надто поспішала, бо була зайнята провідинами полонений "русскіх иальчікав анікакдєті".
Вже навіть дивно, що Дєнісовіі носяться з тими вагітностями по всіх каналах. Бригада найкращих гінекологів з Києва повинна ВЖЕ впоратися з тою проблемою. А потім повинні з жінками працювати найкращі психіатри. І не десь там по селах, а на курортах на Західній Україні.
Дянісова, крути булками, роби що небуть.
показати весь коментар
17.05.2022 00:11 Відповісти
+19
Ти помиляєшся і вводиш інших в оману. Там апріорі не було "чєлавєка". Там були і є орки з генетикою орків.
Тій бидломасі нічого не треба внушати. Бо з черева своїх матєрєй-дуньое вони є андрофагами.
Ту биломасу треба було лише озброїти. Що путін і зробив.
показати весь коментар
17.05.2022 00:14 Відповісти
+19
Я хочу одного - щоб всі кацапи здохли. І ці всі злочини треба максимально розповсюдувати по світу. Це теж зброя масового ураження.
показати весь коментар
17.05.2022 00:16 Відповісти

Завантаження...