4892 відвідувача онлайн
13 067 80

Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до "Укрпошти" в Дніпрі. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на ТСН.

О 15:30 закінчилися конверти з кораблем. Люди залишилися, сподіваючись придбати марки.

О 16:00 на касі оголосили, що марки скінчилися. На той момент, згідно до списку черги, марку встигли придбати близько 170 осіб. Люди обурилися, увірвалися до відділення та влаштували скандал.

Деякі дніпряни, які стояли в черзі, жаліються, що недобросовісні купляли марки в усіх трьох касах по черзі, тому вони так швидко закінчилися. Однак співробітники "Укрпошти" стверджують, що марок просто було мало.

Продаж марок у Дніпрі обіцяють поновити завтра, 24 травня, о шостій ранку.

Фото та відео - з Facebook Карини Бондаренко

Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до Укрпошти в Дніпрі 01
Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до Укрпошти в Дніпрі 02
Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до Укрпошти в Дніпрі 03
Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до Укрпошти в Дніпрі 04
Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до Укрпошти в Дніпрі 05
Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до Укрпошти в Дніпрі 06

Топ коментарі
+24
Звичайні бариги
показати весь коментар
23.05.2022 17:52 Відповісти
+23
Реально бред дегенератів для бариг і дегенератів. Невже важкор наштампувати 40 мільйонів примірників для всіх бажаючих громадян? Навіщо люди перетворюються в бариг і тварин? Тому що в цьому натовпі нормальних людей немає.
показати весь коментар
23.05.2022 18:00 Відповісти
+13
"Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до "Укрпошти""

филателисты, они такие.
показати весь коментар
23.05.2022 17:54 Відповісти

Завантаження...