Натовп охочих купити нову марку з кораблем увірвався до "Укрпошти" в Дніпрі. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на ТСН.
О 15:30 закінчилися конверти з кораблем. Люди залишилися, сподіваючись придбати марки.
О 16:00 на касі оголосили, що марки скінчилися. На той момент, згідно до списку черги, марку встигли придбати близько 170 осіб. Люди обурилися, увірвалися до відділення та влаштували скандал.
Деякі дніпряни, які стояли в черзі, жаліються, що недобросовісні купляли марки в усіх трьох касах по черзі, тому вони так швидко закінчилися. Однак співробітники "Укрпошти" стверджують, що марок просто було мало.
Продаж марок у Дніпрі обіцяють поновити завтра, 24 травня, о шостій ранку.
Фото та відео - з Facebook Карини Бондаренко






филателисты, они такие.