10396 відвідувачів онлайн

В окупованому Енергодарі, неподалік АЕС, стався вибух. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За попередньою інформацією, в районі, де пролунав вибух, була розташована база російських окупантів. Містяни повідомляють про стовп чорного диму, що підіймається в повітря.

Нардеп Олексій Гончаренко написав, що повідомляють про детонацію на місці вибуху.

"Вибух на військовій базі окупантів в Енергодарі. Кажуть, що щось прилетіло і щось детонує", - зазначив він. 

Топ коментарі
+30
Бавовна
показати весь коментар
20.07.2022 16:30 Відповісти
+21
хорошо бы чтоб "прилетело".... а не орки рукожопят (не дай Боже) в самой АЭС...
тогда б и Никополю спокойнее вздохнулось...а то задрали залпами с градов и смерчей...
показати весь коментар
20.07.2022 16:31 Відповісти
+20
местные пишут, что за блоками была военная база, а теперь ее нет
показати весь коментар
20.07.2022 16:33 Відповісти

Завантаження...