В окупованому Енергодарі, неподалік АЕС, стався вибух. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
За попередньою інформацією, в районі, де пролунав вибух, була розташована база російських окупантів. Містяни повідомляють про стовп чорного диму, що підіймається в повітря.
Нардеп Олексій Гончаренко написав, що повідомляють про детонацію на місці вибуху.
"Вибух на військовій базі окупантів в Енергодарі. Кажуть, що щось прилетіло і щось детонує", - зазначив він.
тогда б и Никополю спокойнее вздохнулось...а то задрали залпами с градов и смерчей...