Перший "голодний бунт" виник в окупованому Маріуполі, - Андрющенко. ВIДЕО
Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Маріуполь. Парк ім. Гурова. Перший справжній голодний бунт. Через те, що гуманітарки від окупантів немає, єдиним джерелом їжі для багатьох залишилась гуманітарка від Червоного Хреста. Але через занадто велику кількість людей, Червоний Хрест спробував скасувати видачу. Виник справжній бунт.
І це лише початок. Окупанти доводять людей до межі виживання. Бунтам бути", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+39 Valter Valter
показати весь коментар
30.08.2022 18:11 Відповісти Посилання +37 Bob Fayn
показати весь коментар
30.08.2022 18:13 Відповісти Посилання +31 5 копійок
показати весь коментар
30.08.2022 18:03 Відповісти Посилання