11172 відвідувача онлайн

Перший "голодний бунт" виник в окупованому Маріуполі, - Андрющенко. ВIДЕО

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Маріуполь. Парк ім. Гурова. Перший справжній голодний бунт. Через те, що гуманітарки від окупантів немає, єдиним джерелом їжі для багатьох залишилась гуманітарка від Червоного Хреста. Але через занадто велику кількість людей, Червоний Хрест спробував скасувати видачу. Виник справжній бунт.

І це лише початок. Окупанти доводять людей до межі виживання. Бунтам бути", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+39
Дамбасу не нужны нахлебники из Евросоюза. Хватит кормить Европу
показати весь коментар
30.08.2022 18:11 Відповісти
+37

показати весь коментар
30.08.2022 18:13 Відповісти
+31
Кацапам самим жерти нічого, а тут ще їх годуй.
показати весь коментар
30.08.2022 18:03 Відповісти

Завантаження...