Подачу електропостачання розпочато в Херсоні. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич у телеграмі.
Як зазначається, першочергово світло подають на об’єкти критичної інфраструктури міста. Надалі – побутовим споживачам.
Янушевич звернувся до херсонців: "ВАЖЛИВО!!! Херсонці, тільки-но у ваших домівках з’явиться електропостачання, не поспішайте вмикати побутові електропристрої. Можливі перепади напруги! Через це ваша техніка може згоріти‼️".
Топ коментарі
+4 Алла Новосад #194524
показати весь коментар
26.11.2022 14:27 Відповісти Посилання +1 MrStepanovM
показати весь коментар
26.11.2022 13:42 Відповісти Посилання +1 Алла Новосад #194524
показати весь коментар
26.11.2022 16:53 Відповісти Посилання