4762 відвідувача онлайн
3 696 10

Подачу електропостачання розпочато в Херсоні. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич у телеграмі.

Як зазначається, першочергово світло подають на об’єкти критичної інфраструктури міста. Надалі – побутовим споживачам.

Янушевич звернувся до херсонців: "ВАЖЛИВО!!! Херсонці, тільки-но у ваших домівках з’явиться електропостачання, не поспішайте вмикати побутові електропристрої. Можливі перепади напруги! Через це ваша техніка може згоріти‼️".

Топ коментарі
+4
В Україні є губернії?
показати весь коментар
26.11.2022 14:27 Відповісти
+1
Це круто,ми дуже раді за Херсон. Але навіщо галімий піар Янушевіча?
показати весь коментар
26.11.2022 13:42 Відповісти
+1
Від "мерів", принаймі, не тхне Лаптестаном.
показати весь коментар
26.11.2022 16:53 Відповісти

Завантаження...