8417 відвідувачів онлайн

Україна ввела санкції проти атомної галузі Росії, - Зеленський. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ,  звернення опубліковане у офіційному фейсбуці Зеленського.

Український президент зазначив: "Сьогодні є ще один санкційний крок нашої держави проти держави-терориста. Уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти атомної галузі Росії. І це не останнє рішення щодо цієї їхньої галузі. Сенс наших кроків також у тому, щоб підтримати зусилля наших дипломатів по розширенню глобальних санкцій на цю частину російської машини агресії.

Росія – це єдина держава у світі, яка дозволяє своїм військовим обстрілювати атомні станції та використовувати АЕС як прикриття для обстрілів. Російські ракети неодноразово йшли за траєкторіями над ядерними об’єктами України.

Також держава-терорист використовує атомну галузь як один з елементів зовнішньої експансії для тиску на інші держави, для створення відповідних загроз суверенітету інших держав. Усе це достатні причини, щоб і атомна галузь Росії була під глобальними санкціями. І ми працюємо над цим із нашими партнерами".

Топ коментарі
+10
Те що ввели санкції це правильно. Але вам не здається що це клоунада?
Чому рік назад не ввели? А може треба було ввести ще 9 років тому?
А то Україна вимагає санкції від ЄС а сама не дуже хоче їх вводити.
Ці санкції мали бути введені негайно в перший день війни
показати весь коментар
05.02.2023 21:33 Відповісти
+7


Навіть зрадникам які на територї України на ті санкції плювати.
показати весь коментар
05.02.2023 21:33 Відповісти
+6
показати весь коментар
05.02.2023 21:48 Відповісти

Завантаження...