5053 відвідувача онлайн

Екіпаж українського танка знищує чотири російські бронемашини поблизу Авдіївки. ВIДЕО безпілотника

Українські воїни із 53-ї ОМБр імені князя Володимира Мономаха знищили чотири ворожі бронемашини, що рухалися у колоні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис успішної атаки. Судячи із запису, фінальну роль у знищенні окупантів зіграв екіпаж українського танка. Танкісти обрали позицію за невеликим переліском і розстріляли російську колону.

Топ коментарі
+42
Це чергові справжні українські супергерої-респект...
показати весь коментар
03.03.2023 10:54 Відповісти
+41
и это ещё не подъехали "бредли" и СV-90...
показати весь коментар
03.03.2023 10:56 Відповісти
+30
Ехали полем, а из-за угла - таааанк!
показати весь коментар
03.03.2023 10:57 Відповісти

Завантаження...