Група морських дронів-камікадзе атакує цілі в бухті окупованого Севастополя. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі зафіксований рух щонайменше п'яти дронів та видно три вибухи.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі зафіксований рух щонайменше п'яти дронів та видно три вибухи.
Я - не схвалюю. Але люди різні бувають.
Як на мене, неполіткорректно називати людей порохоботами. Бо ці люди - це адекватна частина українського суспільства, люди, що не зазомбувалися рашапропагандою, люди, які свідомо пішли захищати свою країну в перші години війни.
На відміну від тих, хто готувався здавати країну так, як здав південь. Від тих, хто армію нагодував яйцями по 17. Від гнид із партії регіона, що узурповують владу в Україні з кожним днем.
Але ж для вас легше далі ненавидіти адекватних людей, ніж чесно признатися - так, я дурник, мене зазомбували квартальні негідники своїми відосікамі.