Рашисти у Маріуполі знімають фільм про окупацію міста, - Андрющенко. ВIДЕО
Про це у Telegram повідомив радник мера Петро Андрющенко, передає Цензор.НЕТ.
"Окупанти в Маріуполі почали знімати кіно. "2022" про "звільнення" Маріуполя від маріупольців та нормального мирного життя. Масштабна постановка пропагандо-лайна. Вчора весь вечір Кальміуській район чув "гру" кулеметів та автоматів. Настільки гучну, що зачищали чати. Виявляється - "кіно". Наступне що для посилення ПТСР містян? Підірвати Драм театр? Скинути бомбу з літака на пологовий?" - зазначив він.