8321 відвідувач онлайн

HIMARS знищив дві російські РСЗВ БМ-21 "Град" на Таврійському напрямку. ВIДЕО

На Таврійському напрямку аеророзвідка виявила дві російські РСЗВ БМ-21 "Град", Завдяки реактивній системі залпового вогню "HIMARS" українські бійці ворожу техніку знищили.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео успішної атаки наших бійців опублікували у соцмережі.

Топ коментарі
+17
показати весь коментар
16.05.2023 21:41 Відповісти
+11
Что-то не похоже на химарс... . Совсем не похоже. Я конечно не эксперд, но на ютубе тысячи примеров атаки химарса различными ракетами. Думаю это гаубичное поражение.
показати весь коментар
16.05.2023 21:31 Відповісти
+10
Скорее всего это вариант с вольфрамовыми шариками, сама ракета взорвалась где-то рядом, а кусок железа с капота просто выдрали эти самые шарики
показати весь коментар
16.05.2023 21:34 Відповісти

Завантаження...