HIMARS знищив дві російські РСЗВ БМ-21 "Град" на Таврійському напрямку. ВIДЕО
На Таврійському напрямку аеророзвідка виявила дві російські РСЗВ БМ-21 "Град", Завдяки реактивній системі залпового вогню "HIMARS" українські бійці ворожу техніку знищили.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео успішної атаки наших бійців опублікували у соцмережі.
Топ коментарі
+17 Йцу Кенг #461207
показати весь коментар
16.05.2023 21:41 Відповісти Посилання +11 Евгений Дюков #562479
показати весь коментар
16.05.2023 21:31 Відповісти Посилання +10 Dik Shmir
показати весь коментар
16.05.2023 21:34 Відповісти Посилання