8526 відвідувачів онлайн

Забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово - обов’язок місцевої влади, - Зеленський. ВIДЕО

Звернення президента Володимира Зеленського до громадян України наприкінці 463 дня війни з РФ.

Відповідне відео опублікувала пресслужба президента, інформує Цензор.НЕТ.

Завершується цей довгий і важкий день. Перш за все мої співчуття рідним і близьким тих, чиї життя забрали російські удари. 

Ми робимо максимум, щоб захистити людей. Не було такої міжнародної зустрічі, не було таких міжнародних переговорів, на яких не піднімалося б питання ППО для України. Але захист людей – це захист на всіх рівнях. Укриття мають бути доступними. Ніколи більше не має повторитися ситуація, як цієї ночі в Києві, коли люди прийшли в укриття, а укриття зачинене.

Це обовʼязок представників місцевої влади – дуже конкретний обовʼязок – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово. Боляче бачити недбале ставлення до цього обовʼязку. Боляче бачити втрати. І якщо обовʼязок на місцях не виконується, це прямий обовʼязок правоохоронців – притягати до відповідальності.

Сьогодні в нашій державі, як і в багатьох інших країнах, відзначається День захисту дітей. Але і в цей день держава-терорист забрала життя української дитини. Але і в цей день Росія обстрілювала наші міста, від Харкова до Херсона, від Києва до Донбасу. Але… і цей день ми використали по максимуму, щоб наблизити поразку терористів. І цей день став часом, коли ми наближаємо відповідальність Росії – кожного вбивці, кожного терориста", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, в ніч на 1 червня 2023 року під час ракетної атаки російських окупантів у столиці загинуло троє людей, серед яких 9-річна дитина. Мешканці намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але двері були зачинені. За словами мера Києва Віталія Кличка, до поліклініки в Деснянському районі виїхали фахівці департаменту муніципальної безпеки і на місці з’ясовують, чому не було доступу до укриття в поліклініці.

Раніше один з місцевих мешканців говорив, що розбудив охоронця в укритті після того, як пролунав вибух, - за його словами, той мав ознаки сп'яніння.

Поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом закритого доступу до укриття під час повітряної тривоги. У прокуратурі заявили, що у поліклініці, де не відкрили укриття, тривають слідчі дії. А охоронця поліклініки повезли на освідування щодо можливого сп’яніння.

Згодом влада Києва повідомила, що укриття в столиці будуть постійно відчиненими.

Топ коментарі
+35
півник знайшов за що ненависного мера критикувати. де бакланов, гундос?
показати весь коментар
01.06.2023 21:54 Відповісти
+35
А обов'язок зе-влади забезпечити обороноздатність країни! Але асфальт був важливіший. Про Чонгар взагалі мовчу. А тепер йому щось там боляче бачити...
показати весь коментар
01.06.2023 21:56 Відповісти
+33
А Буратіна робить покращення!!!
показати весь коментар
01.06.2023 21:56 Відповісти

Завантаження...