ЗСУ ударами HIMARS знищили одразу чотири ворожі САУ "Мста-С". ВIДЕО
Українські воїни потужними ударами HIMARS розгромили одразу чотири самохідні гаубиці окупантів "Мста-С". Ймовірно, вони готувалися відкрити вогонь по українських позиціях. Однак завдяки високоточним боєприпасам український HIMARS перетворив їх на купи металобрухту.
Відео опублікували на фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.
І це відео - лише один випадок... дуже круто...