8915 відвідувачів онлайн

ЗСУ ударами HIMARS знищили одразу чотири ворожі САУ "Мста-С". ВIДЕО

Українські воїни потужними ударами HIMARS розгромили одразу чотири самохідні гаубиці окупантів "Мста-С". Ймовірно, вони готувалися відкрити вогонь по українських позиціях. Однак завдяки високоточним боєприпасам український HIMARS перетворив їх на купи металобрухту.

Відео опублікували на фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+52
Трохи прикро, що деякі мальчики в трусиках встигли розбігтися.
показати весь коментар
01.07.2023 13:57 Відповісти
+45
Розбивають росіянам їх головну силу на полі бою - гармати. Потім жести доброї волі почнуться.
показати весь коментар
01.07.2023 13:41 Відповісти
+43
Сподіваюсь, що таких нищівних ударів набагато більше!
І це відео - лише один випадок... дуже круто...
показати весь коментар
01.07.2023 13:42 Відповісти

Завантаження...