10644 відвідувача онлайн

Бійці ЗСУ спалили ангар окупантів разом із ворожою технікою. ВIДЕО

Управління стратегічних комунікацій ЗСУ показало відео, як українські захисники спалили ангар з ворожою технікою. Стратком ЗСУ поділились вражаючими кадрами, як захисники працювали по цьому об'єкту, передає Цензор.НЕТ.

"Місцем для ватри обрали ангар з ворожою бронетехнікою, спаливши його дотла з двома БТРами всередині. Більше не будуть вони їздити і обстрілювати наші позиції", – написали наші захисники.

Нещадовно бійці 102-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ знищили ворожий склад з протитанковими мінами.

Завантаження...