10872 відвідувача онлайн

Знищення російської самохідної гармати калібру 203 мм "Піон". ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ кадри оприлюднені в соцмережах.

Повідомляється про знищення 203-мм 2С7 Піон на східному напрямку. Ймовірно за допомогою GMLRS.

Топ коментарі
+8
Пион, Тюльпан...какая разница! Горит же хорошо. Никогда не думал, что смерть людей может доставлять удовлетворение. Не, гляну еще разо, вместо снотворного.
показати весь коментар
23.07.2023 22:25 Відповісти
+7
Це не міномет, а самохідна гармата великого калібру.
показати весь коментар
23.07.2023 22:16 Відповісти
+6
В цьому так, горить добре, але журналістів треба макати за некомпетентність, бо буде як в рашці, кори діди на бігбордах в німецьких шоломах, Тиграх і Хенкєлях ... Воно нам треба такий сором?
показати весь коментар
23.07.2023 22:30 Відповісти

Завантаження...