Дрон ЗСУ знищив новітню російську БМД-4М. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео знищення техніки опублікували в телеграм-каналі Бутусов плюс.
БМД-4М була взята на озброєння ВДВ Росії 2016 року, на відміну від стандартної БМД четвертого покоління, вона отримала покращений двигун, тепловізор і вузлову сумісність із БМД-3. Систему управління вогнем оснащено високоточним стабілізованим прицілом з тепловізійними і далекомірними каналами для стрільби на ходу.
В мире нет прекрасней красоты чем красота горящего кацапа!!!