9469 відвідувачів онлайн

Дрон ЗСУ знищив новітню російську БМД-4М. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відео знищення техніки опублікували в телеграм-каналі Бутусов плюс.

БМД-4М була взята на озброєння ВДВ Росії 2016 року, на відміну від стандартної БМД четвертого покоління, вона отримала покращений двигун, тепловізор і вузлову сумісність із БМД-3. Систему управління вогнем оснащено високоточним стабілізованим прицілом з тепловізійними і далекомірними каналами для стрільби на ходу.

Топ коментарі
+24
Майже як у пісні:
В мире нет прекрасней красоты чем красота горящего кацапа!!!
показати весь коментар
27.08.2023 09:40 Відповісти
+13
кацапам повезло... нічого й не зрозуміли....
показати весь коментар
27.08.2023 09:48 Відповісти
+10
Круто шмаття полетіло...
показати весь коментар
27.08.2023 09:52 Відповісти

Завантаження...