Бійці 72-ї ОМБр FPV-дроном знищили техніку окупантів. ВIДЕО
Бійці 72-ї ОМБр ім.Чорних Запорожців артилерією та FPV-дроном знищили техніку та піхоту окупантів.
Відповідне відео розмістив телеграм-канал Бутусов плюс, інформує Цензор.НЕТ.
Аеророзвідкою була виявлена російська техніка, яка активно працювала по наших позиціях. Спочатку оператор БПЛА скорегував артилерію, яка вибила ворожу піхоту з посадки. Далі вже фінальну крапку поставив FPV-дрон, після прильоту якого ворожа техніка з яскравим вибухом БК розлетілася на шматки.