9935 відвідувачів онлайн

Знищення ворожої бронегрупи під час спроби штурму українських позицій. ВIДЕО

Бійці 14-ї ОМБр імені князя Романа Великого знищили ворожу бронегрупу, яка намагалася штурмувати українські позиції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, бій українських воїнів з окупантами зафільмував безпілотник. На записі видно, що загарбники намагалися здійснювати штурмові дії за підтримки танка та двох БМП.

"Завдяки роботі аеророзвідки ворожа бронетехніка була виявлена ще на під'їзді до наших позицій. На початку штурму перша БМП була одразу уражена влучним пострілом з ПТРК "Javelin". Друга, намагаючись зрізати шлях, підривається на протитанковій міні. Екіпаж російського танку, розуміючи, що наступ зірвано, намагався залишити поле бою, але також був знищений ювелірним пострілом наших бійців з ПТРК "Javelin", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+27
Дякую нашим Воїнам за роботу!
Смерть рашистам - ворогам!
показати весь коментар
16.11.2023 13:35 Відповісти
+18
Здохніть , кацапські падлюки і не суньтесь до Украіни більше ніколи 😠
показати весь коментар
16.11.2023 13:38 Відповісти
+14
показати весь коментар
16.11.2023 13:57 Відповісти

Завантаження...