Нічна робота сил ППО по ворожих шахедах. ВIДЕО
Він повідомив, що сьогодні вночі ЗСУ збили 12 російських "шахедів", передає Цензор.НЕТ.
"Дякую захисникам неба повітряного командування "Південь" за чудову бойову роботу в ніч проти 24 лютого 2024 року", – підписав відео Олещук.
У Силах оборони півдня сьогодні повідомляли, що в ніч на 24 лютого росіяни випустили по Україні дві балістичні ракети Іскандер-М з Ростовської області, три керовані авіаційні ракети Х-59 (запущені з ТОТ Херсонської області), а також 12 ударних безпілотників Shahed (Приморсько-Ахтарськ та Чауда). ППО знищила всі цілі.
Нагадаємо, увечері 23 лютого Одесу атакували російські ударні дрони, один із них влучив у житловий будинок.
014 год рашка напала и нападет = 70% населения - ахаха, это просто "надо шатать эту власть"(это Зеля сказал тоже)
24-й год - ..... 72% населения верит Зе.
ну как то так.и на месте Шольца, кто бы не сказал - Епиться как хотиться? слушая все эти крики что мало ракет(куда их размещать то? там где Басцалаева "аудит" проведет)? и самолетов(мммм, Ермак прямо проинспектирует перед , не пожалеют, Кинжалами)?
А еще посмотрите как в Белом доме вид был у делегации в пижамах....... я бы даже поводок от пса не вручил таким сторожить. причем поводок был бы пустой