4762 відвідувача онлайн

Нічна робота сил ППО по ворожих шахедах. ВIДЕО

Він повідомив, що сьогодні вночі ЗСУ збили 12 російських "шахедів", передає Цензор.НЕТ.

"Дякую захисникам неба повітряного командування "Південь" за чудову бойову роботу в ніч проти 24 лютого 2024 року", – підписав відео Олещук.

У Силах оборони півдня сьогодні повідомляли, що в ніч на 24 лютого росіяни випустили по Україні дві балістичні ракети Іскандер-М з Ростовської області, три керовані авіаційні ракети Х-59 (запущені з ТОТ Херсонської області), а також 12 ударних безпілотників Shahed (Приморсько-Ахтарськ та Чауда). ППО знищила всі цілі.

Нагадаємо, увечері 23 лютого Одесу атакували російські ударні дрони, один із них влучив у житловий будинок.

Топ коментарі
+5
радар, пушечка і українець - діло буде!
показати весь коментар
24.02.2024 16:14 Відповісти
+5
96 год - Рашка нападет! = 89% населения = "Ахаха, в больницу этого персонажа"

014 год рашка напала и нападет = 70% населения - ахаха, это просто "надо шатать эту власть"(это Зеля сказал тоже)

24-й год - ..... 72% населения верит Зе.

ну как то так.и на месте Шольца, кто бы не сказал - Епиться как хотиться? слушая все эти крики что мало ракет(куда их размещать то? там где Басцалаева "аудит" проведет)? и самолетов(мммм, Ермак прямо проинспектирует перед , не пожалеют, Кинжалами)?

А еще посмотрите как в Белом доме вид был у делегации в пижамах....... я бы даже поводок от пса не вручил таким сторожить. причем поводок был бы пустой
показати весь коментар
24.02.2024 16:14 Відповісти
+2
Справжня техніка - то справжня техніка.
показати весь коментар
24.02.2024 16:16 Відповісти

Завантаження...