Артилеристи 47 ОМБр знищили ТОС-1А "Солнцепек" окупантів на Авдіївському напрямку. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне відео опубліковане у телеграм-каналі Бутусов Плюс.
"Судячи з відсутності детонації, розрахунок важкої вогнеметної системи без боєкомплекту", - додали у дописі.