10563 відвідувача онлайн

Поранений російський військовий стріляє собі в голову з автомата на Донеччині. ВIДЕО

Топ коментарі
+19
Червоноармійці мільйонами в полон здавались, і бігли так, що німці автомобілями не могли догнати.
показати весь коментар
20.05.2024 22:17 Відповісти
+17
Че так поздно?
Года два чего ждал? А???!!!!!
Когда уже поумнеют!
показати весь коментар
20.05.2024 21:58 Відповісти
+12
Совкодрочер, чи що? совкова армія в червні-листопаді 1941 року і бігла так, що танкові підрозділи вермахту тупо не встигали захоплювати все оперативно. А ще сама совкова армія - масово здавалася в полон. Якщо ти не знаєш, в полон здалися принаймні 3.3 мільйони віськовослужбовців. Це БІЛЬШЕ, ніж вся армія вторгнення в 1941 році. Вермахт зупинився, бо фізично не міг обслуговувати настільки великі шляхи постачання на настільки гігантському фронті.
показати весь коментар
20.05.2024 22:22 Відповісти

Завантаження...