10372 відвідувача онлайн

Воїни 47 ОМБр знищили 5 ворожих гаубиць Д-30 під Авдіївкою. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне відео опублікували у телеграм-каналі Бутусов Плюс.

"Снайперська робота. Батарея була добре замаскована, проте знаряддя було виявлено та знищено. Блискуча контрбатарейна боротьба, зразок організації розвідки та знищення", - додали у дописі під відео.

Топ коментарі
+4
Дивна "контрснайперська робота"
Дивна батарея - на 5 стволів
Не видно артилерійських двориків (у двох гармат казенники взагалі "впираються в кущі")
Ні одного пострілу гармат не зафіксували
Показали "стволи" під масксітками
Ні одного вторинного вибуху від *********** на позиції
Чи не "розвели" пацанів на "туфту" дерев"яну? Кацапи ж теж не ідіоти!
показати весь коментар
27.05.2024 17:28 Відповісти
+4
Атакувати можливо куди завгодно, особливо, аби був результат, - чи то розкурочити прицільні пристрої, чи посікти осколками гарматний розрахунок... Щодо щита, то він на Д-30 більше декоративну функцію виконує, - умовно захищає від осколків, коли вибух буде спереду гармати, якщо снаряд, чи міна гепнуть збоку, позаду та ще на відстані метрів зо 20 -30 то рахуй усім *****, а якщо супротивник застосує радіо підривник чи стрільбу на рикошетах - для підриву снаряда над вогневою позицією, то при правильних установках стрільби супостату буде гарантована *****... з трьома "пе", можете мені, старому окопному офіцеру, повірити, самому довелось трішки в шкірі СОБа походити, знаю про що говорю. Онолітєгам від дивана пояснюю - СОБ - старший офіцер батареї 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
27.05.2024 17:57 Відповісти
+1
Головне шоб не макети.
показати весь коментар
27.05.2024 17:28 Відповісти

Завантаження...