Окупант розповів, що у разі загрози полону командування РФ наказало підірвати себе гранатою: "Почему я себя должен лишать жизни?". ВIДЕО
Росіянин Терехов Вадим уродженець Архангельська, служив у 128 штурмовій бригаді "Шторм V". Підписав контракт до "кінця СВО" і поїхав у Вовчанськ, де там його полонили українські бійці. Командування РФ же наказало підірвати себе гранатою у разі загрози полону. Крім того, окупант поділився, чим він займався раніше, - до війни.
Відповідне відео опублікували у телеграм-каналі Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.
Пока не виполніт.