11645 відвідувачів онлайн

Окупант розповів, що у разі загрози полону командування РФ наказало підірвати себе гранатою: "Почему я себя должен лишать жизни?". ВIДЕО

Росіянин Терехов Вадим уродженець Архангельська, служив у 128 штурмовій бригаді "Шторм V". Підписав контракт до "кінця СВО" і поїхав у Вовчанськ, де там його полонили українські бійці. Командування РФ же наказало підірвати себе гранатою у разі загрози полону. Крім того, окупант поділився, чим він займався раніше, - до війни.

Відповідне відео опублікували у телеграм-каналі Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+19
Такий інтелігентний хлопчик в трусіках..
показати весь коментар
16.06.2024 12:53 Відповісти
+18
Сльози душать
показати весь коментар
16.06.2024 12:40 Відповісти
+13
Нє виполніл пріказ командованія. Обмєну нє подлєжит.

Пока не виполніт.
показати весь коментар
16.06.2024 12:43 Відповісти

Завантаження...